Apie mus

Lietuvos kultūros centrų asociacija (toliau LKC asociacija) vienija 96 procentus visos Lietuvos kultūros centrų. Ši organizacija jau 15 metų įgyvendina savo tikslą vienyti kultūros centrus, atstovauti jų interesus, rūpinasi kultūros centrų veiklos sklaida Lietuvoje ir užsienyje. LKC asociacija priklauso Europos kultūros centrų tinklui, deleguoja 8  iš 11 Kultūros tarybos prie Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos narių, deleguoja 1 narį į trišalį kultūros komitetą prie LR Vyriausybės. LKC asociacijos nariai dalyvauja LR Seimo, LR Vyriausybės,  Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos, Lietuvos nacionalinio kultūros centro, Lietuvos savivaldybių asociacijos darbo grupių veikloje, programų finansavimo ekspertų grupėse LKC asociacijos nariai yra Lietuvos savivaldybių asociacijos komitetų nariai ir dalyvauja Lietuvos kultūros tarybos rinkime.

LKC Asociacijos projektas

LKC Asociacijos projektas

          Birželio 10–12 d. Klaipėdos universiteto Menų akademijoje LKCA, bendradarbiaudama su Klaipėdos universiteto Testinių studijų institutu, surengė praktinių ir teorinių mokymų sesiją „Mėgėjų teatrų vadovų žinių ir įgūdžių tobulinimas“. Tai yra pirmasis projekto etapas, antrasis vyks rugsėjo 19–21 d.
           Tęstinių mokymų metu savo profesinę kvalifikaciją kelia 35 mūsų kultūros centrų darbuotojai. Teorinius ir praktinius užsiėmimus dalyviams jau vedė Klaipėdos jaunimo teatro vadovas, aktorius, režisierius prof. Valentinas Masalskis, kompozitorė doc. Nijolė Sinkevičiūtė, doc. dr. Danutė Vaigauskaitė, lektorė Erika Gaidauskaitė ir dailininkė scenografė Renata Valčik.
          Mokymai yra viena iš 2016 m. LKCA vykdomo kvalifikacijos kėlimo projekto „Šalies kultūros centrų darbuotojų ir mėgėjų meno kolektyvų vadovų žinių ir įgūdžių tobulinimas“ dalių. Gegužės 6 ir 19 d. jau surengti seminarai „Lyderystės ir vadovavimo kaitos tendencijos besikeičiančioje organizacijoje“, o rugsėjo 9 d. vyks dar vienas – „Renginių organizavimas ir režisūra: kūrybiškumo paieškos“.
                Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba. 

 

Atgal